Uydu

Siz Müşterilerimize Kaliteli ve Kusursuz Hizmet Verebilmek İçin Öncü Markalarla Çalışıyoruz!

DIGITURK !

Türkiye'nin dijital platform kuruluşu olarak, bünyesindeki çok sayıda televizyon, radyo, müzik ve interaktif kanalını, dijital görüntü ve ses kalitesiyle üyelerine ulaştırmaktadır.

Alışılagelmiş televizyon izleme alışkanlığını 21. yüzyıl teknolojisi ile yeniden şekillendiren DIGITURK, dijital platform işletmeciliğinde bugün hala Türkiye'nin ilk ve tek ismi olmaya devam etmektedir. Türkiye'nin en önemli teknolojik yatırımlarından biri olan DIGITURK, Avrupa'nın da sayılı platformları arasında yer almaktadır.

D-SMART !

Digital platform işletmeciliğinde Türkiye’ye yeni bir soluk getiren, geniş yayın yelpazesini, teknoloji ve internet ile birleştiren D-Smart, HD teknolojisine yaptığı yatırım ve HD ürünü D-Smart HD’nin içerik zenginliğiyle de ön plana çıkmaktadır. D-Smart HD’de Kanal D HD, Star TV HD, Discovery HD Showcase, Animal Planet HD, HD-e, TRT HD, Smart SinePlus HD, Dizi Smart HD, Smart HD, Sinema TV HD 1-2, Universal Channel HD, FX HD, FOX CRIME HD BBC HD, Euro Futbol HD, Eurosport HD, Penthouse HD, ATV HD ve A HBR HD kanalları yer almaktadır.

NEXTSTAR !

Marka bilinirliliği ve güvenirliği konusunda dünya markaları ile yarışacak düzeye gelen firmamız, farklı tüketici taleplerine cevap verebilecek tüm kategorilerde ürettiği Dijital Uydu Alıcılarının yanı sıra, bu sistemlerde kullanılması gereken çanak anten çeşitleri, Universal LNB’ler, koaksiyel kablolar ve diğer aksesuarları, tüketici tarafından özellikle tercih edilmektedir. Hareketli Sistemler için hareket kolları, diseqc motorlar ile tüketicilere alternatif çözümler sunmaktadır.

Merkezi uydu sistemlerinde kullanılan multiswitch’leri ve head-end dağıtım sistemlerinin üretimini , Türkiye şartlarına uygun bir şekilde yapmaktadır. Multiswitch sistemlerinde 3 yıl, LNB’lerde 4 yıl birebir değiştirme garantisini başlatan ilk ve tek firmadır.

HIREMCO!

1972'den beri, ortak anten sistemleri,CCTV Sistemleri,tuşlu telefon,Video stüdyoları kurmuş, uydu anten (60 -700 cm),Analog ve Dijital Uydu alıcıları, LNBler, DISEQC'ler, bilgisayarlar için RAM, Ethernet Kartı, Cep Telefonu ve UPS üretmiştir. Şirket şu anda Türkiye'nin 1 numaralı OEM Dijital uydu alıcısı üreticisidir. Merih Video, SMT hattına (SIEMENS), Insertion Hattına ( UNIVERSAL) ve Montaj hattına sahiptir.